Tečaj pripreme za dojenje

By 10. travnja 2020.6 svibnja, 2020Obavijesti

Poštovane,

s obzirom na trenutnu situaciju vezanu uz pandemiju koronavirusom, osobito glede ograničenja kretanja i posebnim uvjetima rada zdravstvenog sustava koji onemogućuju dosadašnju praksu edukacije trudnica, Hrvatska komora primalja odlučila je izraditi on line tečajeve vezano uz trudnoću, porođaj i dojenje. Primalje su jedini zdravstveni djelatnici kojima u Zakonu o primaljstvu i Direktivi EU stoji da educiraju žene i obitelj te su najkompetentnije osobe koje mogu savjetovati žene o fiziologiji trudnoće, porođaju i puerperiju te o dojenju. 2020 godina je od strane Svjetske zdravstvene organizacije proglašena godinom medicinskih sestara i primalja, a najbolji način za obilježiti istu je pokloniti nešto onima kojima je to potrebno.

TEČAJ PRIPREME ZA DOJENJE MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Nadamo se da će vam tečajevi biti informativni i korisni.

Hrvatska komora primalja