Zahvalnice Hrvatskoj komori primalja od Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci

By 27. ožujka 2024.Obavijesti

Poštovani/e članovi/ce Hkp-a,

Sa zadovoljstvom dijelimo s vama vijest o zahvalama koju smo primili od Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci, Katedre za primaljstvo za našu donaciju  Gyn Zone i organizaciju domjenka Gyn Zone pribor koristile su kolegice na radionici stjecanja vještina “Manualna perinealna protekcija i razdori međice” održane 23.03.2024.

Nakon uspješno završene 2. Znanstvene tribine Hrvatska komora primalja je polaznicima organizirala domjenak.

Ova gesta pokazuje važnost suradnje i podrške unutar naše struke te ističe našu predanost unaprjeđenju kvalitete zdravstvene skrbi za sve žene.

Nastavimo raditi zajedno kako bismo unaprijedili standarde u našem području i pružili najbolju moguću skrb našim ženama.

Sa zadovoljstvom se priključujemo u realizaciji ovako hvalevrijednih projekata.