Svečano obilježeno 20 godina osnivanja Hrvatske psihološke komore

By 6. prosinca 2023.Iz medija
Svečano obilježeno 20 godina osnivanja Hrvatske psihološke komore
Svečano obilježeno 20 godina osnivanja Hrvatske psihološke komore na kojem je sudjelovala dopredsjednica Hrvatske komore primalja, Maja Rečić.
U petak 1. prosinca 2023. u Novinarskom domu u Zagrebu prigodnom svečanošću obilježeno je 20 godina osnivanja i djelovanja Hrvatske psihološke komore, koje predstavljaju dugogodišnji kontinuirani rad i posvećenost struci koja je od vitalnog značaja za dobrobit građana Republike Hrvatske.
Također je obilježeno i 20 godina od donošenja prvog Zakona o psihološkoj djelatnosti, koji označava ključni trenutak u razvoju regulacije i standardizacije struke psihologa u Hrvatskoj i koji je postavio temelje za osiguranje kvalitete usluga, zaštitu pacijenata i korisnika psiholoških usluga te unaprjeđenje rada psihologa u različitim sektorima.
Cijeli članak možete pročitati na linku : Hrvatska psihološka komora – 20 godina