Edukacija u sklopu projekta „Bijeli štap u mojoj obitelji“ – “Pristup i komunikacija sa slijepom osobom”

By 30. listopada 2021.31 listopada, 2021Obavijesti

Hrvatski savez slijepih održava edukaciju “Pristup i komunikacija sa slijepom osobom“ u Zagrebu 4.11.2021. u Hotelu Laguna Zagreb, Kranjčevićeva ul. 29, 10000, Zagreb s početkom u 10:00.

Za prijavu na edukaciju potrebno je ispuniti prijavnicu, stoga je potrebno poslati mail na adresu: [email protected]  kako bi vam poslali navedeni dokument.

Hrvatski savez slijepih povodi europski projekt „Bijeli štap u mojoj obitelji“ čiji je cilj povećati socijalnu uključenost djece s oštećenjem vida i osnažiti članove njihovih obitelji kroz unaprjeđenje socijalnih usluga u lokalnoj zajednici. Jedna od aktivnosti programa je održavanje edukacije “Pristup i komunikacija sa slijepom osobom” za jačanje kapaciteta stručnjaka (iz područja zdravstva, socijalne skrbi i obrazovanja) u svrhu poboljšanja kvalitete socijalnih usluga.