Obavijest za članove/ice Hrvatske komore primalja

By 21. travnja 2020.6 svibnja, 2020Obavijesti

Poštovani/e,

Hrvatska komora primalja nastavlja s online edukacijama te sada možete pogledati Tečaj za trudnice 1. dio – trudnoća. Primalje su jedini zdravstveni djelatnici kojima u Zakonu o primaljstvu i Direktivi EU stoji da educiraju obitelji i žene o fiziologiji trudnoće, porođaju, babinju i dojenju. U ovoj online edukaciji će Vas prvostupnica primaljstva Biserka Matok-Glavaš educirati o trudnoći te o tome kada se obavljaju pregledi u trudnoći. Govori se i o tromjesečjima u trudnoći i njihovom karakteristikama te što je to bitno ponijeti u rodilište. Naglašava se važnost fizičke aktivnosti u trudnoći te govori kada je pravo vrijeme za otići u rodilište prilikom početka porođaja. Nadamo se da će Vam informacije u ovom tečaju biti korisne i od pomoći.

Tečaj za trudnice 1. dio – trudnoća možete pogledati OVDJE