Predstavnice Komore na sastanku s Hrvatskim strukovnim sindikatom medicinskih sestara – medicinskih tehničara

By 16. rujna 2013.7 svibnja, 2020Obavijesti

Predstavnici Hrvatske komore primalja odazvali su se 10. rujna o.g. na sastanak novoosnovanog Povjerenstva za primalje pri Hrvatskom strukovnom sindikatu medicinskih sestara – medicinskih tehničara.

Na istom se je raspravljalo o pitanjima od krucijalne važnosti za primaljsku struku te o dodirnim točkama u radu Komore i sindikata. Sastanak je protekao u konstruktivnom tonu te su razmijenjene korisne informacije o aktualnim problemima. Predsjednica Hrvatske komore primalja, gospođa Barbara Finderle pritom je zaželjela novoosnovanom Povjerenstvu za primalje puno uspjeha u radu, te iskazala podršku od strane Komore.